Obradowała Krajowa Komisja Konkursowa

18-07-2019
17 lipca 2019 r. obradowała Krajowa Komisja Konkursowa, która dokonała oceny ogrodów i działek biorących udział w konkursie  „Rodzinny Ogród Działowy roku 2019” i „Wzorowa działka roku 2019”. Komisja oceniła ogrody na podstawie zgłoszeń Okręgowych Zarządów, ale także na podstawie ocen każdego ogrodu i działki dokonanych przez członków Komisji w ogrodach i działkach.
Komisja skierowała wnioski do Krajowego Zarządu zgodnie z przyjętymi  regulaminami.
Poniżejprezentujemy wszystkie ogrody i działki biorące udział w konkursach.

ROD uczestniczące w Konkursie

1. ROD „Pod Lasem” w Białej Podlaskiej (OZ Lublin)

2.ROD „Pod Kasztanami” w Żorach (OZ Śląski)

3. ROD „Miedzianka” w Polkowicach (OZ Legnica)

4.ROD „Raj” w Gorzycach (OZ Podkarpacki)

5.ROD „Aster” w Łomży (OZ Podlaski)

6.ROD „Na Zboczu” w Śremie (OZ Poznań)

7.ROD „Piast” w Szczecinie (OZ Szczecin)

8. ROD „Róża” w Słupcy (OZ Kalisz)

9. ROD „Polanka” w Łodzi (OZ Łódź)

10.ROD „Na Skarpie” w Zielonej Górze (OZ Zielona Góra)

11.ROD „Leszczynka” w Lesznie (OZ Poznań)

12.ROD „Związkowiec” we Wrocławiu (OZ Wrocławski)

13. ROD „Pod Brzozą” Bydgoszcz (OZ Bydgoszcz)

14.ROD „Uzdrowisko” w Polanicy Zdrój (OZ Sudecki)

15. ROD „Zielony Zakątek” w Chodzieży (OZ Piła)

16.ROD „J. Kraszewskiego” w Pruszczu Gdańskim (OZ Pomorski)

17.ROD „Gwardii Ludowej” w Gliwicach (OZ Śląski)

18.ROD „Zieleniak” w Debrznie (OZ Słupsk)

19.ROD „Zielony” w Gdyni (OZ Pomorski)

20.ROD „Elana” w Toruniu (OZ Toruńsko – Włocławski)

21. ROD „Góra Zabłecka” w Nowym Sączu (OZ Małopolski)

22.ROD „Grządka” w Iławie (OZ Warmińsko – Mazurski)

23.ROD „Relaks” w Świdnicy (OZ Sudecki)

24.ROD „Tajemniczy Ogród” we Włocławku (OZ Toruńsko – Włocławski)

25.ROD „Pod Lasem” w Niekłonicach (OZ Koszalin)

Działki uczestniczące w Konkursie

1.działka Ireny i Henryka Liecau w ROD "Pod Lasem" w Niemczu

2.działka Teresy Stawickiej w ROD "Relaks" w Jarocinie 

3.działka Krystyny i Dobromira Witczyńskich w ROD "Raduń" w Wałczu

4.działka Jolanty i Mariusza Potajczuk  w ROD "Piotruś" w Styrzyńcu

5.działka Haliny i Henryka Wiśnik w ROD "Feliksa Kotowskiego" w Skierniewicach

6.działka Lidii Juraś w ROD "Konwalia" w Mokrej Prawej

7.działka Marii i Stanisława Fedko w ROD "Góra Zabełecka" w Nowym Sączu

8.działka Hanny Giełżeckiej w ROD "XXXV-lecia" w Radomiu

9.działka Marii i Juliana Kultysów w ROD "Obozów Kępy Oksywskiej" w Pogórze gm. Kosakowo

10.działka Teresy Nowak w ROD "Ks. L. Przyłuskiego" w Poznaniu

11.działka Marii i Jerzy Nowaczyk w ROD "Zielone Wzgórze" w Trzemesznie

12.działka Danuty i Henryka Buch w ROD "Władysława Sikorskiego" w Lęborku

13.działka Elżbiety i Stanisława Roman w ROD "Ks. Bolka" w Świdnicy

14.działka Katarzyny Brózda w ROD "Relaks" w Świdnicy

15.działka Janiny i Ludwika Lis w ROD "XXV-lecia PZ" w Barlinku

16.działka Łucji i Jana Skrzypnik w ROD "Pod Kasztanami" w Żorach

17.działka Cecylii i Jana Haba w ROD "Gwardii Ludowej" w Gliwicach

18.działka Justyny i Romana Gruźlickich w ROD "Oaza" w Aleksandrowie Kujawskim

19.działka Krystyny i Tadeusza Zera w ROD "Grządka" w Iławie

20.działka Aleksandry i Józefa Widlarz w ROD "Wiarus" w Wilkanowie

21.działka Ewy i Zenona Mucha w ROD "1 Maja - Wolność" w Częstochowie

22.działka Małgorzaty i Jana Gonciar w ROD "Miedzianka" w Polkowicach

23.działka Ewy i Krzysztofa Zalas w ROD "XXX-lecia" w Strzelcach Opolskich

24.działka Renaty i Grzegorza Sawińskich w ROD "Malwa" w Pile

25.działka Józefy i Krzysztofa Kamionka w ROD "1000-lecia" w Jarosławiu

26.działka Haliny Walek i Bronisława Majkut w ROD "Emilii Plater" w Wasilkowie

27.działka Barbary i Kazimierza Wróblewskich ROD "Janowo" w Rumi

28.działka Zofii Baranek - Kwiatkowskiej i Zdzisława Kwiatkowskiego w ROD "Domagalskiego" w Gdyni

29.działka Jolanty i Tadeusza Piotrowskich w ROD "Oaza" w Aleksandrowie Kujawskim

30.działka Bożeny Kraśniewskiej w ROD "Barbara" w Jędrzejowie

31.Leona Waliczki w ROD "Ślęża" w Sobótce

RDM